UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 4881012
nr 488 1012
Väggpendyl
Empire-stil, höjd: 55 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 oktober 2007
kl 16:40:09
350 kr
350 kr
Karl Johanstil/Empir